Úvaha: Potřebujeme Stacha a Stach nás? A je to s ním opravdu tak zlé?

Veškeré informace uvedené v textu jsou smyšlené, sarkastické, a proto by jim neměl nikdo věřit. V textu možná padají sprostá slova, a proto by jej neměl nikdo číst. Ministr zdravotnictví varuje – čtení této úvahy může způsobit trvalou DDebilitu.

Náhoda tomu nechtěla a narazil jsem na „hitparádu“ českých internetových anticelebrit. Nese výstižné jméno – Exotopedia. A řeknu vám, je to opravdu žumpa nad žumpu. Hotový Okoun v podobě Wikipedie. Nechybí tam významné zahraniční celebrity jako je Ross Hedvíček, české celebrity jako Radek Hulán, pravověrní jako JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola, nebo nadějní talenti v podobě Patrika Vogla či Natálie Smutkové a mnoho dalších. Ač jsem hledal, jak jsem hledal, milého Jendu jsem tam nenašel.

A teď k věci. To je Jan Stach tak nudný a inteligentní, že chybí v hitparádě anticelebrit, nebo jsme „blbí“ pouze my, jeho odpůrci? Je snad náš Jeník tak bezvýznamný, že o něj nemá nikdo zájem? Dovolím si nesouhlasit! Stach je, byl a bude potřeba. Pokud se řekne špatná recenze, nikdo si nevybaví Extrasmích, Lživě, Písítjůnink, Svět zavřel nebo Tydýt (přestože by se na každém z uvedených webů dalo najít mraky mizerných a podprůměrných článků). Všechny ale irituje Jeníkův blogýsek.

Je to tak opravdu?

A víte, co by se stalo, kdyby digitální žumpa nebyla? Není třeba vymýšlet žádné dalekosáhlé teorie. Staří čínští filozofové dospěli k názoru že pokud by nebylo světlo a tma v rovnováze (Jang a Jin), svět by upadnul v chaos. Jan Stach je v českých končinách tím malým černým bodem – vždyť v žádné jiné zemi na světě není tak velká koncentrace hardwarových novinářů na kilometr čtvereční (a stejně tomu tak je i s pivem, krásnými ženami, hokejisty… ale to už je jiný příběh), kteří jsou schopni publikovat velké množství kvalitních výstupů. Výjimka potvrzuje pravidlo. Vždycky se prý najde černá ovce nebo antihrdina.

 

 

Vždyť plno zahraničních webů, ze kterých oni redaktoři čerpají své informace, je mnohdy daleko více pod úrovní Digiho. Pokud opomeneme fakt, že ho nemůžeme vyvézt, protože by se nedomluvil, zcela jistě by tam byl velmi oblíbený. Díky tomu by však Česká a Slovenská scéna upadla do vraživé nenávisti a zveličování banálních chybiček. Země by se začala otřásat a došlo by k totálnímu selhání časoprostoru a nastal by soudný den.

 

Co vám Jenda udělal?

Nemůžu si pomoct a musím sáhnout do vašeho svědomí. Kdo z vás by měl tu odvahu jít se svou kůží na trh s vědomím, že je vůl a určitě se z něj stane fackovací panák? Patrně nikdo. Jenda Stachůj je buď tak hloupý, nebo bájný hrdina bez bázně a hany. Je (ne)svůj. Má vlastní názor (byť nepopulární a šokující) a je ochotný pro něj lhát a kráčet na konec světa i přes mrtvoly. A to chce panečku pořádnou kuráž (nebo lobotomii).

Čím vás Jenda tolik dráždí? Má snad delší penis? Větší koule? Tím, že o sobě tvrdí, že on jediný mluví pravdu? Protože byste to chtěli tvrdit taky, ale nemáte na to žaludek nebo schopnosti? A je to problém váš nebo jeho?

 

Na DDworldu se neustále objevují lži a kraviny! DDworld je přece osobním majetkem Honzy Stacha a může si tam publikovat a mazat co uzná za vhodné. Pokud vás Honzova nebetyčná blbost irituje, tak prosím! Ale nezapomínejte, že je to Jendova věc a nechte si to pro sebe!

 

Jan Stach prý jedná jako smyslu zbavený! Dovolím si vás upozornit, že Honza nebyl (údajně i přes velké snahy podplacených psychiatrů nVidie) shledán duševně nezpůsobilým. Podle tvrzení lékařů je tedy pánem svého vlastního vědomí. Určitě jedná v zájmu vyšší moci a své cíle vám zcela jistě brzy jistě objasní. Nezbývá nám než čekat. Zcela jistě najde na svoji obhajobu logické vysvětlení.

 

DigitalDooM neustále píše ve svých recenzích lži, je neobjektivní a jednoznačně kritizuje či fanaticky obdivuje určité značky. Jeho pohled na věc je nevyvážený. A proč by to dělal? Pokud je přesvědčený o své pravdě, není možné, že by se konkurenční redakce mýlily nebo byly skutečně uplacené? Pokud mu nevěříte, tak proč ho proboha čtete? Proto, abyste s ním mohli polemizovat? Hádat se s ním? Nechat se zabanovat? A není o hloupé? A není snad Jendova věc, co si kde píše?

 

Jan Stach neví/neumí… xy. Je to úplnej debil. To přece zvládne každé malé dítě a dokonce i moje babička! Každý má přece právo něco nevědět nebo něčemu nerozumět. Je však na zvážení, zda nepřecenil svoje síly a neprezentuje se jako všeználek a všestranný oDDborník. Přestože Jenda něco neumí, není přece nutné ho na jeho nedostatky upozorňovat teatrálním způsobem. Kdo z vás ho někdy diskrétně upozornil na tu či onu nesrovnalost? Troufám si říct, že nikdo. Zkuste to, možná budete překvapeni jeho srdečným vděkem a uznáním. Pokud je ovšem takový debil, jak jej mnozí z vás líčí, zcela jistě by už dávno byl mezi různými Hejly, Laholy, Kaluži nebo Kolesy na fekálišti jako je Okoun nebo Exotopedia.

 

Stachůj dělá to či ono a tak strašně mě to irituje, že o tom musím psát na kdejaké žumpě. A koho to KURVA zajímá? Je to přece JEHO věc. Dělá to proto, že z toho má radost. Kdy jste naposledy udělali něco, co vás dostatečně uspokojilo (kopání do Stacha se nepočítá)? On si podle vašeho názoru „ničí“ život, pověst, zdraví… A je to snad váš život? Vaše pověst? Vaše zdraví. Musíte snad každého před ním varovat? A nastavíte dotyčného, kterého varujete, právě do pozice člověka, který není schopný samostatně myslet nebo mít právo NEMÍT NÁZOR na Digiho? Proboha! Přece nejsme ve středověku nebo v Severní Koreji, abychom někomu bránili svobodně myslet nebo se vyjadřovat. Omezuje vás nějak svým názorem? Kdybyste všichni, co tu okolo sedíte a neustále do „hloupého“ Honzy kopete, vyvinuli tolik úsilí do zlepšení svých vědomostí, své práce, svého bohatství, do své partnerky (partnera), jistě byste dospěli k názoru, že vám nestojí za to ztrácet čas nad takovými malichernostmi. Kolik z vás nežije z ruky do huby, má vlastní auto bez lízačky, dům k jehož koupi nepotřebovalo hypotéku a tolik peněz, že si může dovolit vše, na co si zamane? Ono je totiž velmi snadné kopat do někoho ještě hloupějšího, než jste vy sami. Ale taková už je československá povaha. Nikdo se nepozastavuje nad tím, že má hovno, ale směje se tomu, že soused je na tom hůř – má pouze půl hovna. Jinými slovy jásejme! Všichni jsme volové a nuly, ale Stach je ještě větší vůl a větší nula!

Musím veškeré myšlenky shrnout. Pro mě je Jan Stach hrdina. Opravdový český hrdina. Neznám nikoho jiného, kdo by se za svého života tolikrát obětovat bez vidiny zisku svoji pověst a svůj život za malé jádro, AMD, Bulldozer, Radeon nebo Ruby. Jan Stach je především lidská duše a má právo veřejně vyjadřovat své názory a své city. Nemůžete jej přece ranit pokaždé, kdy vás to napadne. Zkuste být více taktní nebo empatičtí a vžít se do jeho role! Dokážete bez Stacha žít? On bez vás ano, ale vy bez něj nikoli!

Závěrem si dovolím parafrázovat staré české přísloví: „Když něco vypadá jako kachna, lítá jako kachna a kváká jako kachna… tak to s největší pravděpodobností bude kachna.“

„Když se někdo chová jako kretén, vystupuje jako kretén, vypadá jako kretén… tak za tímto vystupováním rozhodně nehledejte rozumného člověka. Na 99,9 % je to určitě DigitalDooM. Ať se budete snažit sebevíc, nezměníte ho. Ale nechte ho proboha žít – má na to právo!“

Zdroj: vlastní


Tento text nám zaslal Honzův tiskový mluvčí.

Upozornění: Sponzorem tohoto článku byl obchodník Æs’uus. Hrdý partner DDParadise. Při psaní tohoto článku nebyly raněny city žádné lamy či jiného zvířete.

97 komentářů u „Úvaha: Potřebujeme Stacha a Stach nás? A je to s ním opravdu tak zlé?“

 1. Premisa clanku je spatne. Pretoze Dede na Exotopedii svoju kolonku mal a dokonca stale ma (staci zadat do vyhladavania „Jan Stach“), len obsah niekto zmazal. Druha vec je, kto ju tam vlastne pridal (typoval by som, ze niekto odtialto) a kto ju zmazal. Ono Exotopedia je tiez len (exot)projekt kde si kazdy moze pisat co chce a s trochou snahy sa na nej moze ocitnut hocikto z nas :-).

  Co sa tyka zvysku… Podobne clanky som cital i o Hulanovi (ktory mimochodm pisal predsa len rozumenejsie). Ono to nie je tak, zeby niekto Stachom zil, zrovna tak ako nezije Vaclavom Klausom, ci Robertom Ficom. Je to len prirodzeny zakon akcie reakcie a zdroj pobavenia. Ak by Dede svoj blogisek jedneho dna zrusil, do mesiaca zanikne i oddbornik a nikomu chybat nebute. Svet pojedde dal. 🙂

 2. článek: Neznám nikoho jiného, kdo by se za svého života tolikrát obětovat bez vidiny zisku

  Aha, takže on tam ty reklamy má zadarmo.

  Co ostatní nejvíc štve? Je to jedna malá drobnost. Následují ho další pitomci, kteří šíří jeho učení všude možně.

  článek: Kdo z vás by měl tu odvahu jít se svou kůží na trh s vědomím, že je vůl a určitě se z něj stane fackovací panák? Patrně nikdo. Jenda Stachůj je buď tak hloupý

  Je prostě tak hloupý, to je vše.

  1. –Aha, takže on tam ty reklamy má zadarmo.

   Ne, ale kdyby chodil zametat ulice, tak za to dostane víc peněz.

   –Následují ho další pitomci, kteří šíří jeho učení všude možně.

   A koho to KURVA zajímá? :)))

   –Je prostě tak hloupý, to je vše.

   nebo má lobotomii. I když, oboje současně se nevylučuje. :)))

 3. Nvidia vydala, no ono je to skor paper-lunch, pretoze ma Nvidia znacne problemy z vytaznostou a 28nm vyrobou na ktoru si stazuje kade chodi, dvojcipovu GTX-590. Musela tak urobit, lebo GK110 sa neda vyrobit, vdaka tomu, ze Nvidia opat nezvladla vyrobu a na 28nm proces si stazuje, kade chodi. Ovsem cena je priserna a vlastne ani nie je dovod taketo karty kupovat, pretoze kto chce vykon na Eyefinity beztak siahne po 2×7970, ktore ma po pretaktovani rozhodne vyssi vykon vdaka sirsej zbernici a este k tomu aj sirsiu zbernicu. Navyse sa da pouzit v GPGPU OpenCL ako som pisal uz minule. V podstate sa teda jedna o zufalu snahu Nvidie prekonat 7970 stoj co stoj potom, co sa jej to logicky s GTX-680 nepodarilo napriek brutalnemu pretaktovaniu, pretoze ma GTX-680 len 256 bitovu zbernicu. No takto aspon na par mesiacov, nez pride 7990, ktora bude uplne ina liga so sirsou zbernicov moze tvrdit, ze ma vykonnejsie riesenie, napriek tomu, ze sa realne neda nikde kupit pretoze ma Nvidia problemy z 28nm vyrobou, na ktoru si stazuje kade chodi. V podstate sa teda jedna o naprosto zbytocny produk, pre 1% zakaznikov, ktori uz davno maju 2x, alebo aj 3x 7970 so sirsou zbernicou, alebo si naopak radsej pockaju na 7990 so sirsou zbernicou a GPGPU.

  Edit: Zdrzte sa v komentaroch flamovania a spamovanie, to tu trpiet nebudeme ani na to nie sme zvedavi. Vsetko co bolo povedane je povedane a dovoluje sa len hikat v uzase ako Amdede jedde. 🙂

 4. Zase další perla:)
  ´DD´ jediný skutečně reálný důvod je ta 28nm produkce … k čemu plácat drahé čipy na kartu, kterou si stejně koupi úplné minimum lidí a nic moc na ní nevyděláš, dkyž ty čipy můžeš dát na karty, na kterých vyděláš více. Být 28nm výroba po stránce kapacit v pořádku, tak s vydáním HD 7990 není důvod otálet …

  a nespamuj mi diskuse, jednak nevíš o čem mluvíš (porovnávat typické a maximální TDP … chjo) … a diskuse má funkci odpovědět!

 5. Este si to skusim opacne:

  Amdede dnes oznamilo svoj _skutocny high-end_ postaveny ako vzdy na dvoch cipoch AMD Kepler GK-104. Vdaka svojim tajnym zdrojom sme mali ako jediny web v CR moznost prveho nahliadnutia na vysledky a poviem vam… Jednym slovom MASAKER! Tato karta drti naprosto vsetko s rozdielom dvoch, ba priam troch tried pri stale fantastickej efektivite, spotrebe a rozmeroch. Konkurencna Nvidia, ktora napriek svojmu skoro o 50% vacsiemu cipu s vyrobne nesmierne drahou a komplikovanou 384 bitovou zbernicou, nedokazala AMD GK104 prekonat, ma teraz skutocne vazny problem, ked najmenej dva roky nebude mat proti Amdede naprosto co ponuknut! Pretoze, to co prinasa Amdede 690 je nieco naprosto mimo ich dosah. Nvidia Tahiti je vyrobne drahy, neefektivny, prilis sa hreje a je na nom vidno, ze herne grafiky uz davno nie su pre Nvidiu prioritou. Navyse Nvidia nie je schopna v efektivite Amdede Kepler vobec konkurovat a nedivil by som sa, keby zabalila svoj suboj na urovni hernych cipov uplne. Kazdopadne sa vsak da uz teraz s kludnym svedomim prehlasit, ze suboj grafik na 28nm procese je rozhodnuty. 🙂

 6. Paráda, na exotopedii je historie úprav, někdo se opravdu usilovně snažil a přepisoval a upravoval 😀

  http://exotopedia.org/index.php?title=Jan_Stach&oldid=6628

  a ještě dovětek:
  http://exotopedia.org/index.php?title=Jan_Stach&oldid=6668

  btw. vypada to že má ip adresu 195.113.181.146, což je nějaky internát SOU energeticke a elektrotechnicke a Uciliste Plzen, tak nevím je to sám DD, nebo není?

 7. Je to pavelkoutny alias Digitaldoom. Oba v diskuzich na PCT maji stejnou pocatecni IP adresu (195.113.181.xxx).
  Dale par informaci o pavelkoutny:
  – takovej debilek cervenej z pctuningu
  – vsude do krve obhajuje vrchniho zumpare, ale na ddworldu zadny pavelkoutny jako user neni. Zajimave.
  – nazory Stacha bud dokonale reprodukuje a nebo je to opravdu garazmistr sam osobne
  http://diit.cz/diskuze/68024/thread?page=1
  – 2 posty na vr-zone zalozil, oba odkazuji na zumpu
  http://forums.vr-zone.com/news-around-the-web/618518-asus-crosshair-iv-formula-amd-890fx-motherboard-the-exclusive-photos.html
  http://forums.vr-zone.com/news-around-the-web/479942-asus-radeon-hd-4890-formula-graphics-card-review.html
  – dalsi diskuze:
  http://bonusweb.idnes.cz/Diskuse.aspx?iddiskuse=A100505_092827_bw-hardware_jha
  http://www.gamepark.cz/comments.asp?sekce=clanek&id=403240

  Dale pak mel par jinych IP adres, rekl bych, ze to bylo CDMA od O2 kdyz byl zrovna nafasovat ciste fusakle u matinky:
  – 85.160.33.xxx
  – 85.160.34.xxx
  – 85.160.34.100 (tu 100 jsem strelil od boku) patri Eurotel Praha, spol. s r.o. – Zatec
  – 90.176.223.xxx
  – 90.176.223.100 (tu 100 jsem strelil od boku) patri Cesky Telecom, A.S. – Litomerice

 8. Tak Stach to dokazal na te exotopedii 3. 4. 2012 neustale prepisovat tou svou pohadkou 10x.
  A ze to byl on, dokazuje to co tam dopsal naposled:
  – pro duševní mrzáky: Hulvát zůstane hulvátem, alespoň nikoho nepomlouvám a sprostě nikde neurážím a nevydávám to za argumenty do diskuse. Já se nevztekám, jen se bavím.

 9. Tak jsem si vzpomněl na jednu starší zprávu: http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/pr-agentura-pry-ve-velkem-prepisovala-wikipedii-ve-prospech-klientu-724947

  Zhruba před rokem někdo „upravoval“ Wikipedii informace o nějakém ministrovi a odmazal negativní pasáže. Když se na to přišlo, někdo to obnovil, on to zase smazal a pak ten profil zamčeli a dali mu ban. Druhý den to bylo v televizi a vyšlo najevo, že IP adresa byla z ministerstva a odpovědný poradce smazání stránky omlouval tím, že se snažil údaje opravit a „omylem to smazal“ a neumí to obnovit. 😀

  ad pavelkoutny na PCT – bandita mu dal ban

 10. Pobavilo a moooooc:

  Ramzes [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-04-30 10:10:29
  GTX690 máš uvedenú 24 hodín, a článok nikde..

  ´DD´ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-04-30 11:33:48
  avatar
  představenou ne uvedenou (to je rozdíl) … až ji uvede nějaký výrobce (to bude zanedlouho) na trh, tak tu článek bude, do té doby váhám jestli něco psát …
  zástupci firmy NV nás velmi osobně a sprostě pomlouvají a otravují i naše partnery, kterým je to nepříjemné a stojí za námi a musíme tuhle blbost ze strany NV zástupců a jejich PR webů řešit, stejně tak někteří další jedinci „čtenáři“ vázáni na tuto společnost mě osobně hnusně a sprostě uráží a pomlouvají všude možně … tudíž doufám že uznáš a pochopíš, že v tomto stavu věcí já nehodlám nijak tuto společnost komunikovat.

  1. Konečne našiel výhovorku prečo o NVIDII písať čo najmenej. Aspoň mu zostane viac priestoru na oslavovanie produktov obľúbenej AMD. Negatívnych článkov o NVIDIi stačí pár a hlavne ich bude treba písať hneď ako sa vyskytnú. Tie pozitívne sa písať nebudú na protest proti NV. 🙂

   1. Obr— tak se změní jména.. osoby vyskytující se v tomto příběhu jsou smyšlené a jakákolik podobnost se skutěčností je čistě náhodná:)

    Je ale smutný, když si člověk uvědomí, že kdyby člověk byl ochotný uznat své chyby, byl by vnímán jinak..
    Ale zas by nebyla taková sranda…

 11. Pobavilo a moooooc. Pry uzivatelsky magazin. Damske prirozeni leda:

  Jerrow [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-04-30 10:44:32
  Třeba zkušenosti mých známých. Každý kdo měl GB, tak nadával na všechno možný, počínaje ovladačema a konče odchodem desky do křemíkového nebe hned po záruce. Třeba MSI je na tom podstatně lépe, neznám skoro nikoho, komu by odešla deska, zrovna jako u ASRock, ikdyž těch je o dost méně. Třeba máš jiné zkušenosti, ale mě GB deska nesmí do pc, leda grafika.

  U Z77 MSI mě štve, že tam neni PCI slot – kam mám asi dát svoji x-fi??? A kupovat novou zvukovku se mi fakt nechce, když slouží dobře. Takže buď ASUS nebo ASRock… A když je porovnám, cenou i vzhledem, vychází lépe ASRock, který se navíc v poslední době hodně zvednul – stačí se podívat na nějaké zahraniční recenze…
  ——————
  ´DD´ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-04-30 11:39:32
  tak vyměň známé … tohle nejsou žádné konkrétní údaje, některé obchody nabízejí i statistiky poruchovosti a GB tam není na tom nijak špatně. Ovladače po drtivou většinu věcí dodávají externí firmy, jejiž komponenty najdeš i na ostatních deskách, takže v ovladačích být problém skutečně nemůže … měly by je i ostatní desky.

  Asrock se nijak nezvednul, stále je to velmi podprůměrná kvalita za podprůměrnou cenu. V kvalitním PC nemá deska typu Asrock, co pohledávat. Nemusím se dívat na zahraniční recenze, ty desky známe v redakci osobně, jenom o nich nepíšeme, protože skutečně kvalitativně je nemůžeme doporučit a nevezmu si jejich doporučení na triko … přehled však musím mít, takže o těch deskách skutečně víme …

  PCI nemá většina desek, z čipsetu je již vypuštěno …

 12. Bavim se cim dal vice. To je komik:

  Mastňák [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-04-30 13:15:05
  Proč jim dělat reklamu, když se chovají takhle. Stejně je to grafika o ničem, protože stojí víc jak průměrný herní PC Hlavně nechápu, kde nVidia bere čas a prachy na vedení této žabomyší války. To je Obr blog, oDDborník, isheepovy stripy, exotopedia a kdoví kde ještě… Je mi z toho zle.

  ´DD´ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-04-30 13:44:19
  kde bere prachy je jasné 😉 času to moc nespořádá navíc je to jejich práce, a prostě špínu za tebe ve větším měřítku někdo udělá, mají na sebe přímo napojené dva ty weby lidi. Zbytek jsou prostě jen vyšinutí jedinci, kteří to nemají v hlavně v pořádku a myslí si, že sprosté napadání, urážení a Stalking někoho je normální a dal jim k tomu někdo právo (že tím porušují nejen pravidla slušného chování, ale hlanvě zákony jim vůbec nevadí). Grafika za to nemůže a pokud ji uvidím od výrobců grafik, nemám žádný problém o ní psát a testovat ji ani případně doporučit. Aktualita tu bude už jen proto, že chceme udržet nezávislosti a objektivitu a musím informovat o věcech všech a soustředím se jen na fakta.
  A o žabomyší války nejde, jde o velké peníze protože nedržím basu a nenechám se koupit a nehodlám lidem lhát pod scénáře a považuji za samozřejmé, že i PR se dá dělat bez lží a urážek …

  1. Mě by zajímalo, o jak „velké peníze“ tu vlastně jde.

   Stach se asi pomátl, jestli si myslí, že má nějaký význam, doporučené sestavy i jeho vlastní karamád holoway dává u konkurence jiné než Stach a tak zbývají jen čtenáři Stacha.
   Odkazy na něj se všude mažou a kde se objeví, tam se jim všichni vysmívají. Dokonce ani ti co migrují od něj na ostaní fóra a patří k jeho jádru (maltrabob) se nedováží na něj dát odkaz.

   Stach má možná velkou čtenost, ale minimální dopad na výběr čtenářů. Chodí k němu jen určitá sorta lidí, která stejně kupuje jen značku (stratos) a i bez Stacha by koupili to samý. Tipuju, že Stach ovlivní tak maximálně pár desítek neznalých lidí a možná to s tím číslem přeháním, protože to by museli být skutečně nějací bloudi, co nikde jinde nic nečtou.

   Stach se tak nemusí bát žaloby ať napíše cokoliv, nvidie by žalobou tratila víc, než kolik jí Stach dokáže uškodit. Těch pár desítek dolarů ztráty je k smíchu. A zbytečně by mu tím přidávala na významu, který nemá.

   1. Ono ve skutecnosti je to ale spise naopak. Jde o to, ze ja sam, mnoho lidi co znam, nekolik zdejsich to taky tvrdilo, ze Stach vlastne skodi AMD. Protoze pod tihou jeho nesmyslu musi nabidnout AMD vice nez jeji konkurence, abychom si koupili jejich produkt. Ted se k tomu pridava jeden vyrobce a kdo vi, jak to bude pokracovat.

 13. HaŃzlík je fakt ´´pták´´ teď si bude pro změnu hrát na chudáčka… Ty ptáku už to zabal a nech se vyšetřit. Ty vlastně ani nevidíš souvislosti proč máš tolik haterů. Aspoň u mě nejde vůbec o AMD/NV, ale jen o to tvé lhaní a neobjektivni psaní. JSi ubožák, že to svádíš na věc jiné a sám si neumíš přiznat pravdu. Jseš exot jak to pig. Ty monitore!

 14. LadislavM [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-04-30 14:14:58

  Ono by to chtělo taky trochu sebereflexe.

  Jako naprosto nezaujatý čtenář, který si navíc v posledních letech kupuje grafiky od AMD jsem tu dost často překvapený tím, jak se do NVidie naprosto nevybíravě opíráte. Nemluvím o testech, mluvim o všemožných osobních názorech, které publikujete buď přímo v článcích většinou o budoucích (tedy dosud neexistujích) produktech, v komentářích nebo pod článkama kurzívou (ty bývají nejhutnější).

  Mě je úplně jedno jaké máte s kým vztahy a kdo Vás nemá rád. Jako čtenář, který nezná kontext a nechodí na jiné weby o HW prostě vidim, že Vy na ně útočíte. To si ani jako nezávislý amatérský magazín nemůžete dovolit, obzvlášť pokud to nemáte čím dokázat – což nemáte, protože často útočíte na dosud neuvedený produkt. Můžete zhodnotit reálné chování / měření na kusu HW, který dostanete na testování, ale vaše osobní názory / předsudky si radši nechte někam k pivu, jinak se nemůžete divit, že se vám výrobce snaží znepříjemnit život. Každý manažer by udělal to samé a dokonce si myslím, že někdy jste na hranici toho, aby oni Vás mohli zažalovat za pomluvu.
  …………………………………………

  Tak to byla škoda smazání 🙁

 15. misakcz
  Jaké konkrétní zákony jsou porušovány ….Mohu-li se zeptat…

  ´DD´
  příslušné parametry o Stalkingu, pomlouvání vč. sprostých urážek a lži … to co někteří dělají je už daleko za hranicemi příslušných zákonů. Bohužel obyčejná slušnost některým nic neříká …

  Osobně mě mnohem více vadí porušování obyčejných pravidel slušného chování a hlavně to, že někteří nezapojují ani mozek při svých výpadech a obviňují mě z věcí, které jsou naprosto absurdní.

  Diskusi tímto končím, nemá cenu to dál rozebírat, prostě bojujeme s hloupostí a nevychovaností na straně některých lidí. Je jedno, jestli si někdo myslí, že někdo někoho upřednostňuje, jedna osoba však nemá právo druhou osobu všude pronásledovat, pomlouvat jej a sprostě urážet. A o to jde především! Já jsem soukromá osoba dodržující práva ostatních osob i firem a jsou porušována má práva – to je celý kámen úrazu, co se řeší nemůžeš omlouvat porušování práv tím, že se ti nelíbí jinak podložený názor někoho jiného.
  Odpovědět
  1
  Ramzes
  Stalking je u vás v ČR trestný čin, takže by som neváhal.Aaa samozrejme som myslel prewiew v novinkách, že si zaregistroval, predstavenie karty + nejaký pokec,čo si o nej myslíš by sme (isto viacerí, nie len ja)uvítali.
  Odpovědět
  0 0
  ´DD´
  ano, už podnikám určité kroky, zvlášť když někteří přímo vědí, čeho se dopouštějí, což mi nahrává a dokazování bude o to jednodušší … někteří lidé napojeni na NV dokonce již za podobné přečiny byly popotahováni a úspěšně, čímž se samozřejmě nechlubí … a o mnohém to vypovídá …

  Dále o tom nemá smyls mluvit, takže končím diskusi: Jak jsem napsal: nemůžeš omlouvat porušování práv a zákonů tím, že se ti nelíbí jinak podložený názor někoho jiného, zvlášť když to děláš stylem, který ukazuje na to, že nemáš žádné skutečné argumenty a chceš jen urážet.

 16. Panove bacha at nektere z nas dneska neupali inkvizitori radu Svatych nezaujatych IT rytiru misto nejake carodejnice:

  ´DD´ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-04-30 14:41:52
  ano, už podnikám určité kroky, zvlášť když někteří přímo vědí, čeho se dopouštějí, což mi nahrává a dokazování bude o to jednodušší … někteří lidé napojeni na NV dokonce již za podobné přečiny byly popotahováni a úspěšně, čímž se samozřejmě nechlubí … a o mnohém to vypovídá …

  Dále o tom nemá smyls mluvit, takže končím diskusi: Jak jsem napsal: nemůžeš omlouvat porušování práv a zákonů tím, že se ti nelíbí jinak podložený názor někoho jiného, zvlášť když to děláš stylem, který ukazuje na to, že nemáš žádné skutečné argumenty a chceš jen urážet.

 17. Tak mu tam byl hozen ten vypis co Stalking je…

  a ano..nekdo se ho na nem opravdu dopousti..
  Dle me se zacilil na toto

  vyhledáváním jeho osobní blízkosti nebo jeho sledováním,
  (což se ale dle mě, vztahuje na osobní kontakt)
  vytrvalým kontaktováním jej prostřednictvím prostředků elektronických komunikací, písemně nebo jinak,
  (přiznejte se, kdo mu píšte maily a snažíte se ho potkat na diskuzi a kontatkovat ho)

 18. hehe, žádná obsílka nikdy nepřijde … mě se pokoušeli žalovat jinší pání a nikdo z nich neuspěl, zaprvé mám právníka, že by na něj Jenda nevydělal za celej život … a za druhé, v ČR nelze podobné ptákoviny uplatnit … kdo má prachy, je král … zkoušel to jahoda, několikm výrobců, zkoušelo to AMD a všichni dopadli jak sedláci u chlumce … žádnej strach nebo Stach?

  1. si piš že jenom kecá stojí to totiž prachy, pokud podáš na někoho jen trestní oznámení (je zadara) , jde na policci, ta to vždycky odloží jelikož nedošlo k trestnému činu, jde to dál na obecní úřad k přestupkové komisi, tam to hnije roky a nakonec to vyšumí … a celá procedura popsaná výše trvá třeba rok … zde existuje sousta triků a fint jak to vochcat ale to nebudu zde publikovat … to už je moje know-how 🙂

 19. No ty brdo, tak ja to nakonec delam pro penize. To si vazne Stachonaut mysli, ze bude nekdo platit tak amaterske a uzce zamerene stripy a jeden clanek za mesic, co spytlikuju na oDD?
  Ackoliv, porad lepsi aby tomu vsemu veril, nez aby pochopil nasi motivaci a nasledne se my zhroutil cely jeho svet. Ja si ho na triko fakt nevezmu.

 20. Jo no, ale víš jak odrazuje potencionální zákazníky i když jak píšeš tech 200 lidí je pro NV opravdu nic. Spíš jde o princip hanění té či oné značky a negativní dopady a bla bla 😀 koho to tu vlastně zajimá hlavně že máme exota jménem Dildo :DD Hrdinu ve stříbrné zbroji ohnanujícího nad každým výrobkem AMD a brání AMD štítem s portrétem Ruby :DD achjo

 21. Pingback: euro 2012 info

Napsat komentář