oDDborník 2.0

Tak nám zabili oDDborníka, paní Müllerová.
Internet je ale mocná zbraň, takže jedeme dál s minimálním zdržením!

145 komentářů u „oDDborník 2.0“

 1. Muhaha Vážení kolegové moc si vážim toho co pro naši věc děláte. Proto si přejme jen samé výborne reakce na žvásty ze žumpy. Isheepovi dalších milion zobrazených stripů a hlavně chuť setrvat. Jsem vážně hrdy že jsou zde lidé, kteří bojují za pravdu!!! Vzhůru do boje!!

 2. Chlapi, posterous se stejne bude co nevidet zavirat. Prectete si tiskovou zpravu k prilezitosti jejich odkoupeni Twitterem. Ani slovo o budoucim rozvoji, zato dvakrat zmineno, ze o dalsich krocich budete vcas informovani plus navod jak presunout blog jinam. Posterous konci tak, jak ho zname. Brzo preklopime stare clanky sem a hotofsson.

 3. Malinko to rozdělíme: přidal jsem poslední článek ze starého oddborníka; prosím veškeré DD-related diskuze směřujte tam.
  Pod tímto příspěvkem pokračujeme v diskuzi ohledně provozních a obdobných záležitostí.
  Díky.
  P.S. nevím jestli jste si všimli, pod formulářem na odpovědi máte možnost přihlásit se k odběru nových komentářů u daného článku.

 4. Nestálo by za to napsat článek „Kdo je kdo?“, kde budou představeny postavičky z iSheepových stripů?

  A tenhle škaredý skřítek s velkými strašidelnými brýlemi je milé děti DeDe, též známý pod jménem Jan Stach. Žije v malebné vesničce poblíž Plzně nesoucí poetické jméno GayRage [čti G’ra:dz]. Přestože je mu 28 let, stále bydlí u maminky a počůrává se.

 5. Zatím strašně zlobí vkládání obrázků do jedné kompaktní galerie, v Safari nejde kliknout na žádnou z příslušných možností, takže jsem to naházel tupě pod sebe do bloku textu. Poladíme.
  Jo, myslím, že by bylo vhodné ještě jednou poděkovat spideyxovi za prostor a bleskurychlou reakci a než dovalí s kocórem šalinó ze Štatlu, bude valit čučky na ty betální kódy tu.

  Děkuju spideyxi !

   1. Ja bych nechal strom ono to je docela prehledny a da se dobre na nekoho reagovat. Ale dobry by bylo kdyby se nove (dosud neprectene) prispevky nejak vyrazneji oznacovali, aby si jich clovek vsimnul i pri rychlejsim scrollovani. Ze by treba text byl bilej nebo zelenej, nebo treba nick nejak oznacit nebo nevim:D To by neslo udelat?

 6. Čau chlapi !!!!
  To jsem rád, že to jede dál… Ještě že na oddborníka chodím přes Obrovy stránky (dík za aktualizaci odkazu Obře).
  Myslím si, že Stachuj asi poplakal a z peněz co měl ušetřených za sběr lipového květu si zaplatil překladatele se stížností na posterous. Když jsem se zkoušel proklikávat na oddborníka (původního) házelo mi to v adrese „banned blablabla něco“
  @Spideyx & iSheep – Good Job Gents ;o)

 7. Ahoj.

  V květnu se musí sbírat,
  lipový list,
  v červnu se musí sbírat,
  lipový list,
  v červenci se musí sušit,
  lipový list,
  Až do příštího března se musí sušit,
  lipový list,
  překladatel za odměnu dostane,
  lipový list,
  udání na oDDborníká smrdí jako,
  lipový list.
  Nový blog se objeví dřív než dozraje,
  lipový list.
  Ba jóóó,
  lipový list…

 8. Toto napísal Stach ako komentár:

  ————————————————

  Lihck [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-04-11 21:10:00
  EDIT by DD: váš příspěvek byl smazán děkuji za pochopení – dotyčný web nejen že porušuje všechna pravidla slušného chování, ale přímo i zákony ČR.

  Byly proti nim učiněny úspěšné kroky, bohužel jsou asi příliš natvrdlí na to, aby konečně pochopili a uvědomili si, že jejich hnusné a sprosté počínání je trestné a snaží se získat znovu pozornost (k ničemu). Nevadí, za pár dní v jistém článku vydám oficiální a finální reakci na celou záležitost, kterou celou věc definitivně ukončím

  ————————————————

  Takže sa asi stretneme na súde.

 9. DDWorld je lifestylový magazín, přestože nemá s lifestylem nic společného. Nazvěte se zábavným pořadem a vyvěste na stránky, že provozujete zábavný satirický web. Paroubek taky prohrál soud s Reflexem, když ho několikrát kreslili v Zeleném Raulovi. Stach nemůže omezovat svobodu slova na vašem soukromém webu. Pro jistotu si na stránkách dejte i nějaké varování, že se zde může vyskytovat hrubý jazyk a proto je mládeži do 15 let nepřístupný.

  A taky varování, že všechny postavy vyskytující se na tomto webu jsou vymyšlené a podobnost se skutečnými postavami je čistě náhodná. 😛 Dále si registrujte DD a Digitaldoom jako ochranné známky. Tím pádem byste potom mohli podat na stacha žalobu za poškozování dobrého jména vašeho satirického webu a žádat soudní zákaz a ochranou léčbu pro Stacha. 😀

 10. 1) chtěl bych vidět soudce, který se tím bude zabývat, čím?
  2) na známého pachatele OBRa si netroufne
  3) na odstavení posterous stacilo napsat neco ve smyslu:“Prohlasuji, ze jsem vylucnym majitelem prav na xxx a web oddbornik.posterous.com porusuje moje prava. Jsem pripraven nest nasledky v pripade, ze by se prokazal opak.“ A posterousove to vubec nemusi kontrolovat jestli jo nebo ne.
  4) bylo by vesele, kdyby se soudil ddworld s oddbornikem a takovy d-fense by suverene existoval dal…
  5) posteorus rusi blogy i za to, kdyz ma podezreni, ze se snazis zlepsit pozici komercnich stranek ve vyhledavacih, proste za korektni linkovani zrdoju, nebo kdyz se jim zda, ze pises moc prispevku…
  Jestli to nebyla nahoda a nekdo se na tom nechce prizivit.

   1. Ano, ale ta dvojka je divná, protože moc nekoresponduje s jedničkou.

    1) Tento web je soukromý, avšak heslem nechráněný, internetový prostor a jeho užívání může ovlivnit lidské zdraví, proto důrazně varujeme před jakýmkoliv používáním tohoto webu, kteréžto činí uživatelé na vlastní riziko.

    2) Všechny textové informace, uváděné na tomto webu, jsou buď
    2.a) smyšlené a současně neúmyslně pravdivé, tudíž jakákoliv podobnost se skutečností je ve všech případech neúmyslná a náhodná.
    nebo
    2.b) smyšlené a současně neúmyslně nepravdivé, tudíž jakákoliv podobnost se skutečností je ve všech případech neúmyslná a náhodná.
    nebo
    2.c) získané z jiných webů.
    Jedná-li se o textové informace získané z jiných webů, jsou tyto použity buď
    2.c.a) za ůčelem textové výplně prostoru internetových stránek, avšak jakákoliv spojitost s okolními informacemi je neúmyslná a náhodná.
    nebo
    2.c.b) za účelem ověření textově-formátovacích schopností redakčního systému, avšak jakákoliv spojitost s okolními informacemi je neúmyslná a náhodná.

    3) Všechny obrazové informace, uváděné na tomto webu, jsou buď
    3.a) smyšlené avšak současně neúmyslně nepravdivé
    nebo
    3.b) smyšlené avšak současně neúmyslně pravdivé
    nebo
    3.c) získané z jiných webu.
    Pokud jsou na tomto webu uveřejněné obrazové informace z jiných webů, nemají nikdy a za žádných podmínek žádnou úmyslnou spojitost s jinými okolními informacemi na tomto webu a tyto obrazové informace z jiných webů slouží vždy jako buď
    3.c.a) výplňový vzor, avšak jakákoliv spojitost s okolními informacemi je neúmyslná a náhodná.
    3.c.b) prvek pro ověření obrazově-formátovacích schopností redakčního systému, avšak jakákoliv spojitost s okolními informacemi je neúmyslná a náhodná.

    Je tam určitě hafo právních zádrhelů a zdvojování\ztrojování informací, je to potřeba uvážit a upravit\doplnit, ale nějakým takovým směrem bych si to představoval.

 11. to SpideyX: Kwůli tobě se budu držet zpátky, jde o twou sedinku 😉 né mojí. Ale myslím že wšichni tady (až na ZmrDDa) wíme, že k wyhrožowání jsem se nikdy neuchýlil. (Pokud ano, oprawte mě prosím, ale nejsem si wědom) Ale abych nemohl napsat, že ZmrDd je ZmrDD a čuráčí alej že je čuráčí alej…no…newím. Je to jen expressiwní konstatowání, a jestli se w tom někdo widí a poznáwá, za to já holt we swých satirických poznámkách nemohu 😉

  1. Ahoj,
   díky za podporu 🙂
   Jenom si dovolím uvést na pravou míru dvě věci:
   1) Nejedná se o žádné „iSheepovy“ postavičky – všechny stripy a jejich části jsou vytvořené pomocí stripgenerator.com
   2) Jedna organizační – diskuze se vždycky odehrává pod nejnovějším příspěvkem, pod starší nepíšeme (pokud nejsou vyhrazeny pro konkrétní téma, např. sraz nebo soutěž stylu WanteDD)

Napsat komentář